Yükleniyor...
+90 212 651 81 61
/kubbangaziantep
/kubbangaziantep
Yemek Sepeti/Kübban
Basın
Yöresel Açık Büfe Kahvaltı

Kahvaltının en doğru adresi

    

acik_bufe.jpgAdını Gaziantep’te yapılan bir ekmek çeşidinden alan Kübban, yöresel lezzetleri başarıyla uygulayan nezih bir mekân. İstanbul Güneşli'’de bulunan bu mekânın yöresel lezzetlerini hafta sonu kahvaltılarına da taşıması doğrusu büyük bir eksikliği gidermesi bakımından anlamlı.

‘Pazar günü nerede kahvaltı yapsam?’ sorusuna cevap arayanların her türden ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak bir çeşni sunan Kübban, lezzetiyle de yiyenlere parmak ısırtıyor. Tam 144 çeşitten oluşan yöresel ağırlıklı bir kahvaltı sunan mekân, hafta sonunuza renk katıyor. Pazar günleri saat 09.00-14.00 arası aileniz ve dostlarınızla brunch keyfi yapmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli.

Pazar günleri yaptığınız alışılmış brunch lezzeti dışında alışılmadık lezzetler sunan Kübban, Gaziantep'’in nesi var nesi yoksa sunuyor. Bu kadar lezzet arasında seçim yapmak zorlaşıyor. Kuru patlıcan ve biber dolması, börülceden yapılan lolaz piyazı, yeşil mercimekten yapılan maş piyazı, katmer, abuganuş, humus, ciğer kavurma, mercimek köftesi, mücver, burada tadacağınız yöresel lezzetlerden birkaçı. Kübban' da yemeklerin adı değil yemekle, saymakla bile bitmiyor. Sizlere Kübban' ’da tadabileceğiniz açık büfe kahvaltı çeşitlerimizi ana başlıklar halinde sıralayalım: 8 çeşit peynir, 5 çeşit zeytin, 4 çeşit salam ve jambon, 8 çeşit mısır gevreği, 9 çeşit reçel ve bal, 6 çeşit kuru meyve, 3 çeşit helva, 5 çeşit ekmek, 4 çeşit pizza, 6 çeşit tatlı, 44 çeşit zeytinyağlı ve soğuklar ve 6 çeşit sıcak yemek. Tabii Gaziantep’'e özgü Beyran Çorbası' nı mutlaka tatmanızı tavsiye ediyoruz.

gurme.jpg

144 çeşit 45,00 TL

Ailenizle birlikte doyumsuz bir pazar geçireceğiniz nezih mekânda verilen brunch’ta 0-6 yaş grubundan ücret alınmıyor. 6-12 yaş grubu çocuklara ise indirim yapılıyor.

İstanbul’da bu derece zengin yöresel lezzeti bir arada sunan başka bir mekân olmadığını kaydederek, misafirlerimizi hem hafta içi hem de hafta sonu çok yeni lezzetlerle tanıştırıyoruz. “Burada sunduğumuz lezzetlerin tüm malzemelerini G.Antep’ten getirtiyoruz. Pazar günleri ise yöresel tatların da bulunduğu 144 çeşitle misafirlerimizin damak tatlarına sesleniyoruz.” Hafta içi sabah 09:00' ’dan gece 23:00' a’ kadar hizmet veriyoruz. Her tür toplantı, düğün ve nişan törenleri için de son derece uygun şartlar ve paketler sunan Kübban Gaziantep Mutfağı, çocuk oyun alanı, bebek bakım odası, mescit ve mutfak dizaynıyla da her tür beklentiyi karşılıyoruz.

Eğer klasik tatlardan bıkmış ve yeni lezzetler arıyorsanız Kübban Mutfağı tam size göre. Bu yöresel lezzetlere nezih bir mekânda yelken açıp gününüzü farklı kılabilirsiniz.

Paket Servis
+90 212 651 81 61
Bir telefon kadar yakınınızda !
Sosyal Medya
Facebook ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz!
Kübban Twitter Hesabı Kübban Facebook Hesabı
E Bülten