Yükleniyor...
+90 212 651 81 61
/kubbangaziantep
/kubbangaziantep
Yemek Sepeti/Kübban
Misafirler
Formu Doldurarak Duygu ve Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz
Misafirlerimiz
Misafirlerimiz
Adınız Soyadınız *
Mail Adresiniz
Mesajınız *
İsmail Çoban
Her sene mutlaka iftar organizasyonlarımızı bu mekanda yaparız. Fiyat, lezzet ve hizmet konusunda çok başarılı. Tavsiye ederim.
Hande yildiz
Surekli hafta sonu ve aksam yemeklerini yemekteyiz fakat hic bir aksam ust kat oyun parki kati acik olmuyor .sordugumuzdada eleman eksikligi.ya oyun parkini alt kata tasiyin veya salonu acik tutun .cocukla ile gelen diger ailelerinde ortak sorunu olmaya basladi.
ÖMER mercan
Türkiye'nin her tarafında en iyi restaurantları tatmış biri olarak en iyi ilk beştesiniz bence lezzet mükemmel başarılar bu restaurantta sahip çıkmak gerek .
Samet İnan
Her gün gitsem bile asla bıkmayacağım bir kebap restorantı. Lezzeti, sunumu harika. Fıstıklı Kebap'ını muhakkak denemelisiniz.
mehmet fidan
Çok pahalı bizim gibi amelelere göre değil ensesi kalın için pahalı olmayabilir ama yevmiyemizi bir yemeğe verecek halimiz yok.
Murat AYYILDIZ
Bu kadar iyi olmak zorunda mısınız anlam veremiyorum . Resmen Gaziantep'i İstanbul'a getirmişsiniz tebrikler
EMEL GÜNEL
1.30 saat telefonlarınız açılmadı. sipariş yoğunluğu varsa bir tel. daha ekleyin. kısa mesafede 20tl altında sipariş verilemiyormuş. müşteriniz önceliği olması gerkmiyormu ? hamileyim ve bu durumu kurumunuza yakıştıramadım. 2 profiterol hava da kaldı.
Paket Servis
+90 212 651 81 61
Bir telefon kadar yakınınızda !
Sosyal Medya
Facebook ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz!
Kübban Twitter Hesabı Kübban Facebook Hesabı
E Bülten